Portal_background_image

اولين نمايشگاه تخصصي خدمات، مبلمان شهري و حمل و نقل عمومي استان مركزي برگزار شد

همزمان با برگزاری همایش مدیران عامل سازمان های همیاری شهرداری های سراسر کشور در اراک این شهر میزبان برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی خدمات، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی در استان مرکزی بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و رئیس هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه تخصصی که به همت سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی به مدت چهار روز در اراک دایر گردید گروه های مختلفی از تولید کنندگان، فعالان و صاحب نظران در حوزه های مختلف خدمات شهری و حمل و نقل حضور داشتند که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

مهندس مجتبی عالیخانی افزود: با استفاده از دستاوردهای نوین در حوزه خدمات و مبلمان شهری و حمل ونقل قطعا کیفیت خدمات به مردم عزیز بیش از پیش فراهم خواهد شد. وی همچنین افزود: بازدیدکنندگان مختلفی از سراسر کشور از این نمایشگاه بازدید کردند که  این استقبال نشاندهنده تمایل و اشتیاق گروه های مختلف جهت استفاده از دستاورد های نوین در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل می باشد که لزوم برگزاری این گونه نمایشگاه ها را طی سال بیش از پیش نمایان می کند.

در ساعات پایانی برگزاری این نمایشگاه نیز با حضور مهندس عالیخانی و مهندس حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با اهدای لوح تقدیر از شرکت های مختلف حاضر در این نمایشگاه تقدبر به عمل آمد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول سایت


    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *