Portal_background_image

باحضوراستاندار مركزي صورت گرفت؛ برگزاري شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان مركزي

شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی با حضور استاندار،معاون عمرانی استانداری،مدیران کل معاونت عمرانی استانداری،مدیرعامل سازمان و شهرداران استان برگزار شد. عالیخانی مدیرعامل همیاری شهرداری‌های استان مرکزی در این جلسه گفت: بودجه سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی در سال جاری نسبت به سال 90افزایش حدود هزار درصدی را نشان می دهد. .

مجتبی عالیخانی در همایش شهرداران استان مرکزی با اشاره به وضعیت مالی سازمان همیاری اظهار داشت: بودجه پیشنهادی سازمان در سال گذشته 29 میلیارد و 700 میلیون تومان بود که خوشبختانه 30 میلیارد و 432 میلیون تومان بودجه محقق شده داشتیم که این رقم 35درصد نسبت به بودجه محقق شده سال  قبل رشد داشته و همچنین سود پیسش‌بینی سال 95 سازمان یک میلیارد و700 میلون تومان بوده که دو میلیارد و300 میلیون تومان هم سود محقق شده داشتیم.

وی افزود: امسال رشد چشمگیری را در بودجه پیش‌بینی شده لحاظ کردیم و امسال حدود 47میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود و سود پیش‌بین شده هم 17میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود.

مدیرعامل همیاری شهرداری‌های استان مرکزی تصریح کرد: بودجه پیشنهادی سال 97 هم حدود 39 الی 40 میلیارد تومان است که البته امیدواریم با رویکرد جدید شهرداری‌ها و استاندار توقع ما این است که با پروژه‌های ویژه که تعریف می‌شود یک جهش برای سازمان رخ دهد.

عالیخانی بیان کرد: یکی از فعالیت‌های چشمگیر که هیچ‌کس انتطار انجام آن را نداشت پروارهای فرودگاه اراک بود که هرگز پایدار ساخته نشده بود و همچنین در زمینه صلاحیت پیمانکاری سازمان هم که با آن مشکل داشتیم را رتبه سه راهداری را کسب کنیم.

وی ادامه داد: تلاش ما این است که به سمت فعالیت‌های عمرانی برویم و برنامه جدید ما این است که سازمان را به یک هلدینگ تجاری-اقتصادی مطرح در سطح استان و حتی در سطح کشور پیش ببریم و در حال ثبت یک شرکت خدمات گردشگری، ایرانگردی و جهانگردی هستیم که بتوانیم در زمینه توریسم ورودی اقداماتی انجام دهیم.

مدیرعامل همیاری شهرداری‌های استان مرکزی عنوان کرد: بحث تاسیس شرکت بازرگانی و خدمات مدیریت صادرات را برنامه‌ریزی می‌کنیم و به طور قطع تلاش ما این است که با این برنامه‌ریزی‌ها استان را بیشتر در حوزه‌های بین‌المللی به ویژه حوزه گردشگری بیشتر حضور دهیم.


دسته بندی

کارشناس مسئول روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آمار سایت

  • سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:76


   بازدیدهای روز گذشته:377


   بازدیدهای دو روز گذشته:469


   تعداد کل اخبار:181


  پیوندها