Portal_background_image

با حضور مجتبي عاليخاني صورت گرفت ؛ برگزاري مراسم تكريم و معارفه مديرعامل شركت دانه بندي همياران شهرداريهاي شهرستان شازند

طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی و رئیس هیئت مدیره شرکت و دیگر اعضای هیئت مدیره ، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند برگزار شد . مجتبی عالیخانی در این مراسم با اشاره فعالیتهای این شرکت گفت : اقدامات بسیار خوبی در طول این دوره در شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند صورت گرفته که از مهمترین آنها می توان به طرح توسعه شرکت ، احداث کارخانه تولید آسفالت با ظرفیت ۱۸۰ تن و کارخانه تولید قطعات بتنی اشاره نمود. وی افزود : اتفاقات خوبی در شرکت رخ داده است و اتفاق خوب دیگری که می توانست اقدامات انجام شده را کامل سازد بهره برداری از کارخانه تولید قطعات بتنی می باشد.


طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی و رئیس هیئت مدیره شرکت و دیگر اعضای هیئت مدیره ، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند برگزار شد .
مجتبی عالیخانی در این مراسم با اشاره فعالیتهای این شرکت گفت : اقدامات بسیار خوبی در طول این دوره در شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند صورت گرفته که از مهمترین آنها می توان به طرح توسعه شرکت ، احداث کارخانه تولید آسفالت با ظرفیت ۱۸۰ تن و کارخانه تولید قطعات بتنی اشاره نمود.
وی افزود : اتفاقات خوبی در شرکت رخ داده است و اتفاق خوب دیگری که می توانست اقدامات انجام شده را کامل سازد بهره برداری از کارخانه تولید قطعات بتنی می باشد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی در ادامه با اشاره به تلاشهای سلطان محمدی مدیرعامل پیشین شرکت گفت : ایشان در طول دوران تصدی این سمت با همت و پشتکار فراوان در این شرکت فعالیت داشتند و اقدامات مطلوبی صورت پذیرفته و بنده از تلاشهای ایشان و همکاران تشکر می کنم و برای ایشان در ادامه مسیر زندگی آرزوی توفیق دارم۰ . 
رئیس هیئت مدیره شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند با اشاره به رزومه میرمحمدی مدیرعامل جدید شرکت گفت : ایشان از مدیران توانمند با سابقه درخشان در حوزه مدیریت شهری هستند و امیدواریم حضور وی در این شرکت منشا خیر و برکت باشد و امید آن داریم در مسیر توسعه مفید و موثر واقع شوند . وی افزود : هر یک از این بزرگواران قطعا شایستگی و لیاقت بالاتری از این سمت را داشته و دارند و برای ایشان آرزوی توفیق نموده و امیدواریم روزی شاهد اتفاقات خوب در حوزه عملکردی مدیرعامل جدید شرکت باشیم.
مدیرعامل پیشین شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند در ادامه با ارائه گزارشی مختصر از عملکرد خود گفت : بنده حدود بیست و هشت ماه در این سمت مشغول به خدمت بوده ام و از  لطف و نظر  همکاری هیئت مدیره قبلی و فعلی شرکت تشکر می کنم و برای مدیرعامل جدید آرزوی موفقیت دارم . 
علیرضا سلطان محمدی گفت: راه اندازی کارخانه آسفالت یکی از اقدامات مهم شرکت به شمار می رود و به لطف خدا در چند روز اخیر حدود ۵ هزار تن آسفالت تولید و از شرکت خارج شده است. و دپوی مصالح خوبی در شرکت وجود دارد.
وی افزود: تمام تلاش ما در این شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی این بوده که بتوانیم همیار خوبی برای شهرداریها باشیم و نیازهایشان را تامین نمائیم.
وی در پایان ضمن تشکر از همکاری اعضای هیئت مدیره و پرسنل شرکت گفت : برای مدیرعامل جدید شرکت نیز در ادامه مسیر آرزوی توفیق دارم.
مدیرعامل جدید شرکت نیز در ادامه مراسم از اعتماد اعضای هیئت مدیره تقدیر نمود و گفت : شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازند سرمایه گذاریهای خوبی را انجام داده است و زحمات زیادی در شرکت کشیده شده است.
سید احمد میر محمدی افزود : ایجاد این شرکت یکی از نیازهای مهم شهرستان شازند بوده و امیدواریم بتوانیم به خوبی نیاز شهرداریهای این شهرستان را برطرف نماییم .
مدیرعامل شرکت دانه بندی همیاران شهرداریهای شهرستان شازندادامه داد : امروز ما در شرکت آسفالتی با کیفیت با مواد اولیه مطلوب  تولید و تحویل می دهیم و امیدواریم با طی نمودن مسیر توسعه و ترقی شاهد پیشرفتهای خوبی در شرکت بوده و ادامه دهنده راه مدیران قبلی شرکت باشیم. وی افزود : اقدامات زیادی در این شرکت آغاز و به سر انجام رسیده است و نیازمند یاری و مساعدت شهرداران شهرستان شازند هستیم و امیدواریم قدمهای مثبتی برداریم . میر محمدی در پایان گفت : از اعتماد اعضای هیئت مدیره به بنده تقدیر می کنم و امیدوارم پاسخگوی اعتماد ایشان باشم.

 


دسته بندی

کارشناس مسئول روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آمار سایت

  • سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:93


   بازدیدهای روز گذشته:254


   بازدیدهای دو روز گذشته:185


   تعداد کل اخبار:177


  پیوندها