Portal_background_image

در جلسه كميسيون نظارت و پيگيري شوراي شهر اراك تاكيد شد ؛ تقويت همكاري دوجانبه شهرداري اراك با سازمان همياري شهرداري هاي استان مركزي

در جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر اراک بر تقویت همکاری دوجانبه شهرداری اراک با سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی تاکید شد.

 

 جلسه این هفته کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر، به ریاست دکتر کاوه فلک افلاکی و با حضور اعضای شورا، مدیر عامل سازمان همیاری ها و شهرداری های استان مرکزی، معاونین و مدیران شهرداری، با موضوع بررسی عملکرد و همکاری های مشترک سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی با شهرداری اراک، برگزار گردید.

🔴دکتر فلک افلاکی، رییس کمیسیون نظارت شورای شهر بیان داشت: سازمان همیاری و شهرداری ها با هدف تامین نیازمندی های شهری و تاسیسات مورد نیاز عمومی و کمک به خود کفایی شهرداری ها در سال ۱۳۷۰ تشکیل گردیده، که می تواند در جهت پیشبرد اهداف مربوطه با رعایت مقررات موضوعه و کسب مجوز های لازم به فعالیت های ذیل مبادرت نماید ۱- پشتیبانی شهرداری های عضو ۲- امور عمرانی ۳- امور تولیدی ۴-وسایط حمل و نقل و ماشین آلات ۵- امور حمل و نقل مسافر ، بار و خدمات ، ایرانگردی و جهانگردی و ۶- امور بازرگانی. 

🔵 در ادامه جلسه عالیخانی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی، گفت: سازمان همیاری ها در مجموع وظیفه پشتیبانی از شهرداری ها را با وسعت عمل بالا دارد عملا نهادی است که شهرداری های می توانند با استفاده از پتانسیل های این سازمان بیشترین بهره برداری را داشته باشند .

🔴وی در ادامه افزود: تمام تلاش خود را کرده ایم در موضوعات مختلفی که شهرداری ها از ما خواسته اند به بهترین شکل پاسخگو باشیم. خصوصا در جهت قرارداد های حجمی با نیروهای انسانی، همکاری ها می بایست پر رنگ تر باشد، اما تا امروز به آن نقطه ای که باید برسیم نرسیده ایم و فاصله زیادی داریم و در بخش عمرانی و بازرگانی نتوانسته ایم با شهرداری ارتباط خوبی داشته باشیم. 

🔵ایشان در ادامه در خصوص تمایل همکاری سازمان همیاری ها با شهرداری اراک گفت:"تمایل ما این است که فقط با شهرداری ها و برای شهرداری های استان کار کنیم. و توقع ما این است که سازمان همیاری ها سازمان گویا تری در مرکز استان باشد."

🔴اعضا شورا اسلامی شهر اراک نیز در این جلسه، نظر به تقویت سازمان همیاری ها داشته و از معاونت های  شهرداری در خواست همکاری بیشتر با این سازمان را داشتند.

🔵در پایان جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر در خصوص قراردادهای حجمی و نیروهای حجمی شاغل در شهرداری و سازمان ها پرداختند و ️طبق جمع بندی نظرات اعضای  شورا ، مطرح گردید تا زمانی که ساختار منابع انسانی جذب نیرو و تعداد نفرات کاملا شفاف و مشخص نگردد و قرارداد حجمی بصورت کامل به پیمانکار به شکل حجمی واگذار نگردد و نوع و تعداد نیروها از طرف شهرداری به پیمانکار تحمیل نشود وضعیت به همین منوال خواهد بود.

🔵دکتر کاوه فلک افلاکی رئیس ️کمیسیون نظارت و پیگیری شورا نیز تاکید کرد: این کمیسیون مجدانه خواستار بستر سازی برای این اتفاق در شهرداری و سازمان همیاری در صورت تمدید قرارداد در آینده می باشد.


دسته بندی

کارشناس مسئول روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آمار سایت

  • سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:102


   بازدیدهای روز گذشته:420


   بازدیدهای دو روز گذشته:381


   تعداد کل اخبار:181


  پیوندها